321814-2022 - MededingingNederland-Maastricht: Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beveiligingsdiensten MUMC+
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit is een Europese Openbare aanbesteding van het academisch ziekenhuis Maastricht, tevens handelend onder de naam Maastricht UMC+ hierna genoemd MUMC+. De aanbesteding betreft Beveiligingsdiensten, meer specifiek 'fysieke beveiliging'.
MUMC+ wenst hiertoe een raamovereenkomst te sluiten met één ondernemer voor de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging met 2 x 2 jaar.
Motivatie contractduur langer dan 4 jaar: De beoogde strategische samenwerking met geselecteerde inschrijver;Het feit dat de beveiligingsdiensten behoren tot de kritische processen van het MUMC+;Er zijn lange inwerkperiodes nodig om het gewenste kwaliteitsniveau te bereiken;Het oneconomisch is daar een korte terugverdientijd tegenover te stellen.
Instructies 'digitaal aanbieden' in Negometrix
Door te klikken op deze link opent zich een instructiedocument voor het digitaal aanbieden van uw Inschrijving.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Dit is een Europese Openbare aanbesteding van het academisch ziekenhuis Maastricht, tevens handelend onder de naam Maastricht UMC+ hierna genoemd MUMC+. De aanbesteding betreft Beveiligingsdiensten, meer specifiek 'fysieke beveiliging'.
Onder fysieke beveiliging wordt binnen het Maastricht UMC+ verstaan: het geheel van maatregelen tegen ongewenste (opzettelijke) beïnvloeding van bedrijfsprocessen. Hieronder kunnen, naast misdaden en misdrijven waarbij de wet wordt overtreden, ook verstaan worden overtredingen van regels van het Maastricht UMC+ en/of gedrag waarvan redelijkerwijs verwacht mag worden dat ze norm overschrijdend of onacceptabel is.
Fysieke beveiliging betreft het geheel aan activiteiten en de mix van beveiligingsmaatregelen die genomen worden om daarmee de belangen van de organisatie zo goed mogelijk te beschermen tegen de realistische dreigingen die het gevolg zijn van ongewenste opzettelijke beïnvloeding gericht tegen tastbare objecten. Het geheel noemen we beveiligingsbeheer en draagt bij aan één of meerdere beveiligingsdoelen:
Preventie: Het voorkomen van of verlagen van de kans op incidenten;
Detectie: Het snel ontdekken van dreigingen en risico's en het anticiperen op incidenten;
Repressie: Het nemen van maatregelen om de impact van incidenten te beperken;
Correctie: Het snel terugkeren naar de normale gang van zaken na en herstellen van incidenten.
MUMC+ wenst hiertoe een raamovereenkomst te sluiten met één ondernemer voor de duur van 4 jaar met de optie tot verlenging met 2 x 2 jaar.