321888-2025 - Resultaat
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Raamovereenkomst levering decompressienaalden.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering decompressienaalden.
Beschrijving: Raamovereenkomst levering decompressienaalden.
Interne identificatiecode: 21926067/P12B
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000