321986-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Drukkerij- en distributiediensten – Gemeentenieuws
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeentenieuws
Beschrijving: De gemeente heeft de wettelijke en maatschappelijke taak om inwoners tijdig, duidelijk en toegankelijk te informeren over gemeentelijk beleid, besluiten, projecten en dienstverlening. Gemeentenieuws vormt hierin een belangrijk communicatiemiddel. De opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst voor structurele advertentieruimte in een gratis huis-aan-huis krant. Deze advertentieruimte wordt gebruikt voor het plaatsen van het Gemeentenieuws voor de inwoners van de gemeente Vlaardingen. De gemeente wenst hiervoor één opdrachtnemer te contracteren die verantwoordelijk is voor het wekelijks opmaken, drukken en het huis-aan-huis verspreiden van Gemeentenieuws van de Aanbestedende dienst. De Aanbestedende dienst is voornemens om per 1 juli 2026 een Raamovereenkomst af te sluiten met Rodi West Media. Op jaarbasis zijn er maximaal 52 uitgaves, waarbij uitgegaan dient te worden van gemiddeld 2 pagina's per week.
Interne identificatiecode: IV.100238
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79824000 Drukkerij- en distributiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 22200000 Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften, 64111000 Postdiensten voor kranten en tijdschriften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1