Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding voor Webdiensten; Beheer en Ontwikkeling (development), Ontwerp (Design) Projectmanagement, Strategie en Marketing
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdrachtgever beschikt over een eigen Sitecore licentie en is op zoek naar een dienstverlener die het beheer van deze Sitecore licentie en de websites van de opdrachtgever verzorgt (beheer) en deze beide technisch verder zal ontwikkelen. Daarnaast worden er enkele aanvullende diensten gevraagd, zoals ontwerp, projectmanagement, strategie en marketing.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen