2. Procedure
Procedure
Titel: End User Devices
Beschrijving: Binnen de voorwaarden van de af te sluiten 1 Raamovereenkomst wil Opdrachtgever met 1 Opdrachtnemer nadere overeenkomsten aangaan voor het leveren van ICT gerelateerde End User Devices (EUD), mobiele telefoons én daarbij behorende aanvullende diensten. zie leidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32252000 Gsm-telefoons, 72100000 Advies inzake hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschrijving: zie omschrijving in de bijgevoegde aanbesteding leidraad De financiële waarde en omvang van de Opdracht (exclusief optionele onderdelen c.q. wensen) wordt geschat op €2.500.000,- voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst inclusief optionele verlenging. Dit betreft een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging opdracht.