Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 42414410 Kranen voor vrachtwagens
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Utrecht (NL310)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Houten