2. Procedure
Procedure
Titel: PBD en diverse afvalzakken gemeente Oosterhout
Beschrijving: zie aanbestedingsdocumenten zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: CI-26005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.