2. Procedure
Procedure
Titel: A08.315 Duurzame wijkvernieuwing Gasthuiswijk fase 2 Leiden
Beschrijving: Het eerste deel van vervanging is reeds uitgevoerd. De gemeente heeft een enorme ambitie om de wijken klimaatadaptief in te richten en te vergroenen. De combinatie met de verstedelijkingsopgave in dit gebied en het voorbereiden van de ondergrond op de energietransitie maken dit project tot een uniek project. De fysieke aanleg van het warmtenet wordt (zeker voor fase 1 en 2) nog niet in de werkzaamheden meegenomen. Dit wordt naar verwachting vanaf 2025 uitgevoerd. Het gaat in grote lijnen om de realisatie van volgende werkzaamheden: vervangen van ca. 3200 m riolering (gemengd stelsel) door een gescheiden stelsel (DWA + DT); herinrichten van ca. 30.000 m2 openbare ruimte; graven watergangen; vergroenen van de openbare ruimte; aanbrengen vlonders, bruggen en keerwanden; Projectgebied: Het projectgebied is gelegen in Leiden Zuid-West en ligt ingesloten tussen de Staringkade, Telderskade, Boshuizerkade en de Hoflaan. Het betreft de woonstraten in dit gebied. zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: A08.315.2023
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Duurzame wijkvernieuwing Gasthuiswijk fase 2 Leiden M
Beschrijving: zie hoofdaanbesteding zie hoofdaanbesteding
Interne identificatiecode: 1