322769-2021 - MededingingNederland-Nijmegen: Medische verbruiksartikelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding IAT pakket Radboudumc
Referentienummer: 176763
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33140000 Medische verbruiksartikelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De huidige overeenkomst voor de levering van producten voor de IAT procedure loopt ten einde. Doel van de aanbesteding is het contracteren van één Ondernemer voor de levering van IAT materiaal. Met Ondernemer zal een Raamovereenkomst worden gesloten voor een periode van drie jaar + twee optiejaren.
Instructies 'digitaal aanbieden' in Negometrix
Door te klikken op deze link opent zich een instructiedocument voor het digitaal aanbieden van uw Inschrijving.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Doel van de aanbesteding is het contracteren van één Ondernemer voor de levering van IAT materiaal. Met Ondernemer zal een Raamovereenkomst worden gesloten voor een periode van drie jaar + twee optiejaren.