322830-2024 - Resultaat
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Inkoop tot Betalen (S2P) applicatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inkoop tot Betalen (S2P) applicatie
Beschrijving: De Gemeente Veenendaal is gestart met het project “Source-to-Pay”. Doel van dit project is het vergemakkelijken van het bestelproces en het beter borgen van de inkoopprocedures en bijbehorende rechtmatigheid. Het inkoop- en bestelproces hangt nauw samen met de financiële processen “administreren van verplichtingen” en “verwerken van facturen”. Bovendien zijn alle documenten die ontstaan in dit proces vanaf de offerte uitvraag tot de factuur onderdeel van een goed inkoopdossier. Om deze reden wordt het proces van Source-to-Pay als één procesketen vanaf de initiële inkoopbehoefte tot en met de betaling van de factuur. Dit proces en het project heeft impact op processen, mensen, systemen en de organisatie. Een deel van de knelpunten kan en moet zonder IT-voorzieningen worden opgelost. Dit betreft bijvoorbeeld gebrek aan gedocumenteerde processen of werkinstructies. Een ander deel van de knelpunten kan juist alleen opgelost worden door gebruik van een Source-to-Pay-applicatie (S2P). Het gaat om een S2P-applicatie voor de gehele organisatie. Indicatief kunt u de volgende aantallen aanhouden om de omvang van de opdracht te bepalen: Aantal facturen: 16.500 Aantal contracten: 1400 Aantal verplichtingen: 5000 -7500 Aantal gebruikers: 500 Voor deze opdracht is per contractjaar een maximaal budget beschikbaar van €70.000. Dit bedrag zal ook het uitgangspunt zijn voor de beschikbaarheid van financiële middelen voor de opvolgende jaren met uitzondering van eventuele indexatie van tarieven en een beperkt doorontwikkelbudget. Voor de eenmalige kosten is het maximale budget €90.000.
Interne identificatiecode: 23GV1001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72265000 Softwareconfiguratiediensten, 72266000 Advies over software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Source-to-Pay applicatie
Beschrijving: Source-to-Pay applicatie Het gaat om een S2P-applicatie voor de gehele organisatie. Indicatief kunt u de volgende aantallen aanhouden om de omvang van de opdracht te bepalen: Aantal facturen: 16.500 Aantal contracten: 1400 Aantal verplichtingen: 5000 -7500 Aantal gebruikers: 500 Voor deze opdracht is per contractjaar een maximaal budget beschikbaar van €70.000. Dit bedrag zal ook het uitgangspunt zijn voor de beschikbaarheid van financiële middelen voor de opvolgende jaren met uitzondering van eventuele indexatie van tarieven en een beperkt doorontwikkelbudget. Voor de eenmalige kosten is het maximale budget €90.000.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72263000 Software-implementatiediensten, 72266000 Advies over software
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn geen opties mogelijk.