322858-2023 - ResultaatNederland-Assen: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Schoonmaak
Referentienummer: 2023-SMO1101
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Binnen de opdracht valt:
Regulier schoonmaakonderhoud (dagelijks en periodiek)
Leveren en bijvullen van sanitaire supplies
Leveren en wassen van linnen
Buiten de opdracht valt:
Periodiek vloeronderhoud
Glasbewassing
Indien er als gevolg van beslissingen genomen door de Rijksoverheid extra crisislocaties geopend zullen worden t.b.v. de opvang van (Oekraïense) vluchtelingen, zal dit tevens onder deze Overeenkomst vallen. Middels deze toevoeging voldoet Aanbestedende Dienst aan hetgeen geschreven in artikel 2.163C van de Aanbestedingswet.
Het betreft een overeenkomst voor de duur van 9 maanden. Na deze maanden heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog zes keer te verlengen met zes maanden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Schoonmaak
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft 365 dagen per jaar schoonmaakdienstverlening, leveren en bijvullen van sanitaire supplies en wassen van linnen op 4 locaties voor opvang van (voornamelijk) Oekraïense vluchtelingen.