2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Reizigerstellingen op stations
Beschrijving: Raamovereenkomst voor beheer en onderhoud van alle ProRail loopstroom sensorinstallaties op stations in Nederland (nu op 5 stations) inclusief aanverwante hard- en software en data afhandeling naar de ProRail-cloud, en het uitrollen van een (klein) aantal sensorinstallaties bij nieuwe installaties of wijzigingen. Het fysiek aanleggen van nieuwe loopstroom sensorinstallaties is geen onderdeel van deze raamovereenkomst, dit wordt verzorgd door onze huisinstallateur. Zie aanbestedingsdossier
Interne identificatiecode: Z-907290
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 maal een verlengoptie van 2 jaar