2. Procedure
Procedure
Titel: Hosting, beheer, koppelingen , elearning en ontwikkeling van Zaaksysteem.nl
Beschrijving: Hosting, beheer, koppelingen en ontwikkeling van Zaaksysteem.nl -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Middels deze vrijwillige aankondiging vooraf wil gemeente Epe marktpartijen op de hoogte brengen van hun voornemen de opdracht tot hosting, beheer, koppelingen , elearning en participatie van Zaaksysteem.nl aan XXLLNC te gunnen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Hosting, beheer, koppelingen , elearning en ontwikkeling van Zaaksysteem.nl -
Interne identificatiecode: 1