2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van los meubilair voor een MFC
Beschrijving: Deze leveringen omvatten (niet limitatief) werk-eilanden/-tafels en tafels, stoelen, kasten, zetels, lampen enz.
Interne identificatiecode: 2520.0_KOCA Paleisstraat_P02_levering los meubilair
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Titel: 2520.0_KOCA Paleisstraat_P02_levering los meubilair
Beschrijving: Levering van los meubilair voor een MFC
Interne identificatiecode: 2