2. Procedure
Procedure
Titel: Output management t.b.v. het CBR
Beschrijving: CBR wil een CCM-platform aanschaffen. Dit platform moet meerdere outputmanagement mogelijkheden bieden. Het CBR zal in elk geval outputmanagement kanalen op het gebied van het printen van reguliere post en (aangetekende) emailing afnemen. Totaal prognose 8 jaar = €4 miljoen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten, 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschrijving: CCM-platform ten behoeve van output management Geraamde waarde over 8 jaar is €4 miljoen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten