Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van de raamovereenkomst
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL366)
Land: Nederland