323389-2026 - Resultaat
België – Oplaadtoestellen – Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en beheren van thuis- en bedrijfslaadinfrastructuur inclusief het faciliteren in laadpassen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en beheren van thuis- en bedrijfslaadinfrastructuur inclusief het faciliteren in laadpassen
Beschrijving: Deze plaatsingsprocedure heeft tot voorwerp het bestellen en installeren van laadinfrastructuur zowel bij de medewerkers thuis als op sites van i-mens vzw evenals de exploitatie en het onderhoud van deze laadinfrastructuur. De technische verwachtingen van de laadinfrastructuur worden in de offertefase uitgebreid besproken.
Interne identificatiecode: PPP0ZJ-136/6075/2025/019
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/019_1
Aanvullende classificatie (cpv): 30163000 Charge cards