Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud bermen en watergangen gemeente Tynaarlo
Referentienummer: 1434516
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het onderhoud van bermen, bloemenweides, watergangen en vijvers in de gemeente Tynaarlo. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen (Oost en West). Doel van de aanbestedingsprocedure is om één onderneming per perceel te contracteren.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Westzijde gemeente Tynaarlo
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77314000 Onderhoud van terreinen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Totale omvang West:
Ca. 100ha bermen (waarvan ca. 60ha maaien en direct afvoeren en ca. 40ha maaien, maaisel 2-4 dagen laten liggen en afvoeren), 10ha bloemenweides, 2ha natuurvriendelijke oevers, 165km watergangen en 2200are vijvers.
Oostzijde gemeente Tynaarlo
Perceel nr.: 2
Totale omvang Oost:
Ca. 67ha bermen (waarvan ca. 30ha maaien en direct afvoeren en ca. 37ha maaien, maaisel 2-4 dagen laten liggen en afvoeren), 6ha bloemenweides, 0,5ha natuurvriendelijke oevers, 110km watergangen en 270are vijvers.