2. Procedure
Procedure
Titel: Stellingen Archiefbewaarplaats
Beschrijving: Het leveren en installeren van handmatig te bedienen verrijdbare archiefstellingen – inclusief rails en toebehoren - zoals limitatief beschreven in het Programma van Eisen conform artikel 2.4 van het beschrijvend document. zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: ntb
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39131100 Archiefrekken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1