2. Procedure
Procedure
Titel: Horeca groothandel artikelen
Beschrijving: Stichting Centraal Museum (hierna ook te noemen: Centraal Museum) exploiteert in het kader van haar bedrijfsvoering een tweetal horecagelegenheden, te weten het Museumcafé Centraal en het nijntje museumcafé, en de bedrijfskantine. Daarnaast verzorgt zij vanuit het Museumcafé Centraal regelmatig de catering van evenementen die haar evenementenlocatie wordt georganiseerd. Met het oog op voormelde exploitatie en de catering ten behoeve van de evenementen heeft het Centraal Museum behoefte aan een proactieve samenwerkingspartner voor de levering van food en non food horeca groothandel artikelen op vijf (5) locaties, te weten: het Museumcafé Centraal, het nijntje museumcafé, het Rietveld Schröderhuis, de bedrijfskantine en op haar evenementenlocatie, inclusief aanverwante dienstverlening. De maximale opdrachtwaarde wordt vastgesteld op € 1.500.000,-- exclusief btw. De raming van de omvang van de Opdracht is gebaseerd op de te verwachten af te nemen aantallen Producten gedurende de maximale looptijd van de Overeenkomst, vermeerderd met vijftig procent (50%). Aan de voornoemde maximale opdrachtwaarde kunnen geen rechten worden ontleend. Hoewel de raming op zorgvuldige wijze tot stand is gekomen, blijft deze gebaseerd op historische cijfers en onzekere verwachtingen voor de toekomst. Dit betekent dat de daadwerkelijke opdrachtwaarde lager kan uitvallen.
Interne identificatiecode: 24-1103.RK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15980000 Niet-alcoholische dranken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële contractduur van de Overeenkomst bedraagt twee (2) jaar en kan door het Centraal Museum tweemaal (2x) met één (1) jaar worden verlengd. De totale contractduur bedraagt derhalve vier (4) jaar.