CPV-code hoofdcategorie 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat het organiseren van 2 ritten (volgens vastgelegd schema) van aanvullend schoolvervoer in Stekene en het organiseren van het zwembadvervoer voor alle scholen in Stekene.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Aanvullende CPV-code(s) 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding