2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: Het Emmauscollege (hierna: ‘Opdrachtgever’) is voornemens om een overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier voor de schoonmaakdienstverlening, glasbewassing en vloeronderhoud voor de door Opdrachtgever beheerde panden. Doelstelling is het bieden van een veilige, hygiënische en presentabele omgeving voor leerlingen, personeel en bezoekers. Opdrachtgever wenst een schoonmaakdienstverlener te contracteren die staat voor kwaliteit, zorg heeft voor het schoonmaakpersoneel en respect heeft voor de wensen van Opdrachtgever. Daarnaast wenst Opdrachtgever een proactieve houding van de leverancier jegens de wensen van de opdrachtgever, flexibiliteit en een snelle responstijd bij calamiteiten. 12043 m2 Vloeroppervlakte 865 m2 Separatie glas 1580 m2 Raamoppervlak buitengevel 59 m2 Gevelbeplating 55 m2 Fietsenstalling
Interne identificatiecode: EMM-SCH-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Totaal
Beschrijving: Geheel wordt als een perceel aanbesteed.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd