2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor Arbo-diensten
Beschrijving: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor het contracteren van een Arbodienstverlener voor: - Verzuimpreventie proactief en reactief; - Verzuimbegeleiding proactief en reactief (inclusief langdurige dossiers). De raming vanaf 2026 komt uit op circa € 150.000,- exclusief inzet op preventie, per jaar inclusief BTW.
Interne identificatiecode: UMCG25ARBO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Opdrachtgever wil één raamovereenkomst afsluiten voor een duur van 36 maanden. De initiële looptijd bedraagt 36 maanden. Daarna bestaat de mogelijkheid tot verlenging van maximaal tweemaal 24 maanden (dus maximaal 84 maanden).