324022-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – Soortenmanagementplan
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Soortenmanagementplan
Beschrijving: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het uitvoeren van het soortenmanagementplan. Bestaande uit onderstaande onderdelen: 1. een pre-soortenmanagementplan (pre-SMP); 2. soortenmanagementplan (SMP); 3. monitoringsplan Het bovenstaande is van toepassing op de bebouwde kom van de kernen Bentelo, Diepenheim, Hengevelde en Markelo en dient geleverd te worden in 2026/2027 in verband met provinciale eisen rondom subsidiabele activiteiten. De volgorde van de onderzoeken in de kernen is aanpasbaar/te verdelen over meerdere jaren. De onderzoeken dienen in ieder geval eind 2027 zijn afgerond. Verder dient er rekening te worden gehouden met de natuurkalender. Het onderzoek moet passen in het ritme van de natuur. Denk aan een startdatum in het voorjaar gewenst en wordt er rekening gehouden met het broedseizoen bijvoorbeeld.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000