32444-2024 - Resultaat
België – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Screening en onderzoek (potentiële) droogkuislocaties - Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Screening en onderzoek (potentiële) droogkuislocaties - Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht betreft het uitvoeren van verschillende deelopdrachten aangaande vermoedelijke droogkuislocaties voor het merendeel gelegen in de provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant. Elke deelopdracht kan de volgende fasen omvatten: • fase 1 Een screening om uitsluitsel te geven of de onderzoekslocatie al dan niet een droogkuislocatie betreft. Indien de screening besluit dat de onderzoekslocatie geen effectieve droogkuislocatie betreft, maakt deze onderzoekslocatie geen deel meer uit van de verdere aanpak. Indien de screening besluit dat de onderzoekslocatie verkeerdelijk werd opgenomen in de lijst van potentiële droogkuislocaties, koppelt de EBSD terug met het betrokken gemeentebestuur en maakt op basis hiervan een besluit (verklaring) op. • fase 2 Indien de screening besluit dat de onderzoekslocatie wel degelijk een droogkuislocatie betreft, stelt de EBSD een briefrapport op waarin hij uitspraak doet of voor de bodemverontreiniging die op basis van de screening op de onderzoekslocatie zou kunnen worden vastgesteld, de actueel aanwezige eigenaar(s) in aanmerking kom(t)(en) voor een vrijstelling van verplicht bodemonderzoek (VVBO) (artikel 31, §3 van het Bodemdecreet en de actueel aanwezige eigenaar(s)/gebruiker(s)/exploitant(en) al dan niet in aanmerking kom(t)(en) voor vrijstelling van saneringsplicht – VSP (artikel 12 en/of 23 van het Bodemdecreet). ▪ fase 3 Na evaluatie door de OVAM van het briefrapport m.b.t. de mogelijkheid tot VVBO en/of VSP, zal de OVAM, voor de onderzoekslocaties waar de OVAM dit opportuun acht, de opdracht geven om over te gaan tot het uitvoeren van een aOBO. Elke fase volgt elkaar op een logische wijze op. Voor het merendeel van de deelopdrachten zal tijdens deze opdracht de uitvoering van fase 3, zijnde het uitvoeren van een aOBO, omvatten. De inschrijver moet bijkomend tegelijkertijd in staat zijn om gelijktijdig minimum 10 deelopdrachten in fase 3 uit te voeren.
Interne identificatiecode: RO2308004 - DOS 10391
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RO2308004 - DOS 10391 - 1
Interne identificatiecode: 1