2. Procedure
Procedure
Titel: Architectenselectie Nieuwbouw Sint-Maartenscollege en Sportvoorzieningen
Beschrijving: Met deze selectie is aanbesteder op zoek naar een architect voor de nieuwbouw ten behoeve van een mavo/havo/atheneum/gymnasium school van 9.141 m2 bvo en de sportaccommodatie van circa 3.025 m2 bvo inclusief buiteninrichting op locatie Eenhoornsingel te Maastricht. 12.166 m2
Interne identificatiecode: P2000180
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Architectenselectie
Beschrijving: Het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp.
Interne identificatiecode: 1