324525-2024 - Mededinging
België – Software-implementatiediensten – OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN - LEVERING, IMPLEMENTATIE EN ONDERHOUD VAN EEN (GEAUTOMATISEERD PATIËNTENDOSSIER)
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN - LEVERING, IMPLEMENTATIE EN ONDERHOUD VAN EEN (GEAUTOMATISEERD PATIËNTENDOSSIER)
Beschrijving: Deze opdracht heeft tot doel een nieuw elektronisch patiëntendossier (DPI) aan te schaffen voor de Cliniques de l'Europe. Meer specifiek omvat het opdracht de levering, implementatie, gegevensherstel, opleiding, ondersteuning en het onderhoud van geïntegreerde software voor elektronische patiëntendossiers.
Interne identificatiecode: PPR-24CE_SV007
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PPR-24CE_SV007 - 1
Beschrijving: Deze opdracht heeft tot doel een nieuw elektronisch patiëntendossier aan te schaffen voor de Cliniques de l'Europe. Meer specifiek omvat het opdracht de levering, implementatie, gegevensherstel, opleiding, ondersteuning en het onderhoud van geïntegreerde software voor elektronische patiëntendossiers.
Interne identificatiecode: 1