324729-2024 - Mededinging
België – Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven – Sibelga - Catering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Sibelga - Catering
Beschrijving: De uitvoering van cateringprestaties op de site van de Aanbestedende Overheid, met onder meer: - de uitbating van het bedrijfsrestaurant, dat maaltijden verzorgt voor het personeel en het opleidingscentrum van de onderneming; - de uitbating van een Barista om het personeel te voorzien van snacks, broodjes en drankjes; - de levering en het beheer van waterdispensers en automaten voor koffie, koude dranken en snacks (Vending); - traiteurdiensten van het niveau “High End Catering' en 'Events en recepties'.
Interne identificatiecode: SIB23DS6501
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SIB23DS6501 - 1 Uitbating van het restaurant en de Barista van de onderneming en levering/beheer van verkoopautomaten (Vending)
Beschrijving: Uitbating van het restaurant en de Barista van de onderneming en levering/beheer van verkoopautomaten (Vending)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SIB23DS6501 - 2 Traiteurdiensten van het niveau “High End Catering' en 'Events en recepties'
Beschrijving: Traiteurdiensten van het niveau “High End Catering' en 'Events en recepties'
Interne identificatiecode: 2