2. Procedure
Procedure
Titel: Laadplein en zonnecarport P+R Zuiderval
Beschrijving: De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil één exploitant contracteren die verantwoordelijk is voor realisatie en exploitatie van een zonnecarport en, optioneel een laadplein op de openbare parkeerplaats van P+R Zuiderval in Enschede. De overeenkomst betreft een dienstenconcessie. De zonnecarport (Een installatie bestaande uit overkapping van parkeervakken, zonnepanelen, bekabeling, draagframes, omvormers en andere toebehoren) en het laadplein (Verzameling van laadpalen op dezelfde locatie die dezelfde netaansluiting delen) worden gezamenlijk uitgevraagd omdat de systemen dezelfde netaansluiting zullen delen.
Interne identificatiecode: 2025-17-WB/128/T137996
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51100000 Installatie van elektrische en mechanische uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 09331000 Zonnepanelen, 09332000 Zonne-energie-installatie, 31681500 Oplaadtoestellen, 45262300 Betonwerk, 45262400 Optrekken van staalconstructies, 51110000 Installatie van elektrische uitrusting, 65300000 Elektriciteitsdistributie en aanverwante diensten, 71323100 Ontwerpen van elektriciteitssystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000