325132-2024 - Resultaat
Nederland – Boomkwekerijproducten – Levering plantmateriaal 2024 - 2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering plantmateriaal 2024 - 2028
Beschrijving: Het Groencentrum van de gemeente Den Haag coördineert de inkoop en levering van plantmateriaal binnen de gemeente Den Haag. Het plantmateriaal wordt beschikbaar gesteld voor projecten die de gemeente middels inzet van het Groenbedrijf Den Haag zelf uitvoert of die door opdrachtnemers van de gemeente worden uitgevoerd. Middels deze Aanbestedingsprocedure wenst de gemeente Den Haag (hierna: Aanbesteder/Opdrachtgever) Raamovereenkomsten te sluiten met meerdere Leveranciers voor de aanschaf van plantmateriaal in de volgende categorieën: Laanbomen; Heesters, vaste planten en rozen; Perkplanten en zomergoed. Het merendeel van de inkoop is planbaar, maar er is tevens sprake van spoedleveranties waarbij vaak binnen 24 uur in kleine hoeveelheden plantmateriaal geleverd moet worden. Dit komt voor wanneer er in de uitvoering meer plantmateriaal nodig blijkt dan voorzien, en er omwille van de voortgang van het werk op korte termijn extra materiaal nodig is. Aanbesteder wenst daardoor tevens Raamovereenkomsten te sluiten voor spoedleveranties met één of meerdere Leveranciers.
Interne identificatiecode: DSB-220029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 03451000 Planten, 03452000 Bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Laanbomen
Beschrijving: Het Groencentrum van de gemeente Den Haag coördineert de inkoop en levering van plantmateriaal binnen de gemeente Den Haag. Het plantmateriaal wordt beschikbaar gesteld voor projecten die de gemeente middels inzet van het Groenbedrijf Den Haag zelf uitvoert of die door opdrachtnemers van de gemeente worden uitgevoerd. Middels deze Aanbestedingsprocedure wenst de gemeente Den Haag (hierna: Aanbesteder/Opdrachtgever) Raamovereenkomsten te sluiten met meerdere Leveranciers voor de aanschaf van plantmateriaal. Dit Perceel heeft betrekking op de aanschaf van Laanbomen (Perceel 1).
Belangrijkste classificatie (cpv): 03452000 Bomen
Perceel: LOT-0002
Titel: Heesters, vaste planten en rozen
Beschrijving: Het Groencentrum van de gemeente Den Haag coördineert de inkoop en levering van plantmateriaal binnen de gemeente Den Haag. Het plantmateriaal wordt beschikbaar gesteld voor projecten die de gemeente middels inzet van het Groenbedrijf Den Haag zelf uitvoert of die door opdrachtnemers van de gemeente worden uitgevoerd. Middels deze Aanbestedingsprocedure wenst de gemeente Den Haag (hierna: Aanbesteder/Opdrachtgever) Raamovereenkomsten te sluiten met meerdere Leveranciers voor de aanschaf van plantmateriaal. Dit Perceel heeft betrekking op de aanschaf van Heesters, vaste planten en rozen (Perceel 2).
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451000 Planten
Perceel: LOT-0003
Titel: Perkplanten en zomergoed
Beschrijving: Het Groencentrum van de gemeente Den Haag coördineert de inkoop en levering van plantmateriaal binnen de gemeente Den Haag. Het plantmateriaal wordt beschikbaar gesteld voor projecten die de gemeente middels inzet van het Groenbedrijf Den Haag zelf uitvoert of die door opdrachtnemers van de gemeente worden uitgevoerd. Middels deze Aanbestedingsprocedure wenst de gemeente Den Haag (hierna: Aanbesteder/Opdrachtgever) Raamovereenkomsten te sluiten met meerdere Leveranciers voor de aanschaf van plantmateriaal. Dit Perceel heeft betrekking op de aanschaf van Perkplanten en zomergoed (Perceel 3).
Perceel: LOT-0004
Titel: Spoedleveranties (afhaal)
Beschrijving: Het Groencentrum van de gemeente Den Haag coördineert de inkoop en levering van plantmateriaal binnen de gemeente Den Haag. Het plantmateriaal wordt beschikbaar gesteld voor projecten die de gemeente middels inzet van het Groenbedrijf Den Haag zelf uitvoert of die door opdrachtnemers van de gemeente worden uitgevoerd. Het merendeel van de inkoop is planbaar, maar er is tevens sprake van spoedleveranties waarbij vaak binnen 24 uur in kleine hoeveelheden plantmateriaal geleverd moet worden. Dit komt voor wanneer er in de uitvoering meer plantmateriaal nodig blijkt dan voorzien, en er omwille van de voortgang van het werk op korte termijn extra materiaal nodig is. De gemeente zal in dit geval zelf het plantmateriaal afhalen bij een Leverancier met cash-and-carry voor de zakelijke markt. Aanbesteder wenst Raamovereenkomsten te sluiten voor deze spoedleveranties met één of meerdere Leveranciers. Perceel 4: heeft betrekking op deze spoedleveranties (afhaal).