325750-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Aannemer multifunctioneel dorpshuis Otterlo
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Aannemer multifunctioneel dorpshuis Otterlo
Beschrijving: De gemeente Ede realiseert een nieuwe multifunctioneel accommodatie, ook wel multifunctioneel Dorpshuis te Otterlo. Deze is voorzien in het gebied Weversteeg. Het bestemmingsplan voor dit gebied is vastgesteld in augustus 2023. Dit betekent dat het ontwerp van het dorpshuis met de huidige uitgangspunten doorgang kan vinden. Het nieuwe dorpshuis met gymzaal dient als vervanging van de bestaande gedateerde gymzaal, als onderkomen van de muziekvereniging en zal de functionaliteit van het huidige dorpshuis ‘De Aanloop’ aan de Sportlaan 5 te Otterlo overnemen. -
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Multifunctioneel dorpshuis
Beschrijving: Kenmerken opdracht
Interne identificatiecode: 1