Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Postadres: GULDEN BOOMKENSWEG 8
Stad: ZONHOVEN
Postcode: 3520
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Hasselt (BE224)