325823-2025 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud
Beschrijving: Het onderhouden en het aanplanten van buitengroenvoorziening. Hierbij maken de volgende werkzaamheden deel uit van de opdracht: • De levering, verzorging, maar ook vervangen en aanvullen indien nodig, van buitengroenvoorzieningen op de locaties van Yonder; • De onderhoudswerkzaamheden van de buitengroenvoorziening bestaan o.a. uit: snoeiwerkzaamheden, bewatering, boomverzorging, grasmaaien, onkruidverwijdering en zwerfafvalbeheersing in beplanting. • Gevraagd en ongevraagd advies t.a.v. ontwikkeling van onze buitenterreinen waarbij aandacht is voor vergroening en biodiversiteit. • Het onderhouden van de terreinvoorzieningen (zoals bestrating vegen en onkruidvrij maken) en het terrein van de stormbaan. • De verzorging van het grijsonderhoud. Onder grijsonderhoud wordt verstaan: bladvegen, terreinvegen, afval rapen en prullenbakken legen. • Gladheidsbestrijding en het sneeuwvrij maken van de parkeerplaats en loop- en rijroutes. Meer informatie kunt u vinden in het Document. Jaarlijks besteedt Yonder ongeveer € 200.000,- inclusief btw uit aan algemeen groenonderhoud exclusief projecten. De omvang van de opdracht betreft de onderhavige locaties van Yonder. In de paragraaf over de aanbestedende dienst is een compleet locatieoverzicht toegevoegd. Het is mogelijk dat gedurende de looptijd van de overeenkomst mutaties plaatsvinden in het aantal locaties van Yonder. Yonder heeft het programma Bouw2030 gestart. In dat programma wordt gewerkt aan concentratie van de locaties op uiteindelijk twee campussen in Tilburg. Daarbij worden gebouwen gerealiseerd, uitgebreid en afgestoten. Ook de wijzigingen in het gebouwbestand als gevolg van het programma worden betrokken in de aan te besteden opdracht zodat de gecontracteerde opdrachtnemer nog mutaties te verwerken krijgt. Opdrachtnemer heeft alsdan evenmin recht op schadevergoeding.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1