32583-2024 - Mededinging
België – Beveiligingsdiensten – Beveiliging en onthaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging en onthaal
Beschrijving: Dit dossier heeft tot doel het toewijzen van een contract voor het uitvoeren van beveiligings- en onthaaldiensten om de Fluvius gebouwen en terreinen te beschermen 24/24u tegen brand, inbraak en onterechte toegang. Tevens is er de nood aan een vlotte én veilige toegang en een professioneel onthaal. Voor beveiligingsdiensten is dit dossier van toepassing op alle niet-netgebonden gebouwen (campussen, regiokantoren, klantenkantoren en ophaalpunten, incl. DC Lokeren). Voor onthaaldiensten is dit van toepassing op enkele campussen, momenteel zijn dit Melle en Mechelen. Naargelang de noden van Fluvius kunnen deze diensten ook gevraagd worden voor evenementen of eventueel in de toekomst uitgebreid worden naar andere Fluvius locaties. Het betreft hier het uitvoeren van de volgende taken: • Voor beveiliging 24/24u: o statische bewaking (permanente bewaking op de technische balie) met een uitgebreid takenpakket zoals o.a. printers, winterservice,…; o bewakingsagenten on site; o preventieve mobiele bewaking (manbewaking voor interventies na alarm); o patrouillediensten; (gelijkaardig als daarboven); o ad hoc afroepen van bewakingsagenten in functie van noodzaak (bv. bij evenementen, ingang / uitgangscontrole, dreigingssituaties,..); o tijdelijke hardware en software waar een koppeling met een meldkamer nodig is en die niet onmiddellijk kan gerealiseerd worden via de Fluvius meldkamer. • Voor onthaal: o receptie/ onthaaldiensten (onthaalmedewerkers) met een uitgebreid takenpakket waarin o.a. nijverheidshelper en deelnemen aan de brandbeveiligingsprocedures, maar ook administratieve taken vervat zitten; o ad hoc afroepen van onthaalmedewerkers in functie van noodzaak (bv. bij evenementen, ingang / uitgangscontrole, dreigingssituaties,..). Behoort niet tot de scope: · enige vorm van hardware(muv een security toren) of software voor het beveiligen van de gebouwen van Fluvius; · beleid Fysieke Beveiliging (beleid inzake het plaatsen van camera’s, het toekennen van toegangsrechten, toepassing van de perimeters); · Informatiebeveiliging;
Interne identificatiecode: FLU23D018
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79711000 Diensten voor alarmbewaking, 79713000 Bewakingsdiensten, 79992000 Receptiediensten, 79715000 Patrouillediensten, 35121000 Beveiligingsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU23D018 - 1
Beschrijving: Beveiligingsdiensten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
Perceel: LOT-0003
Titel: FLU23D018 - 2
Beschrijving: zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 2