Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Beheer beplanting, daktuinen, vijvers, binnentuin
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77314000 Onderhoud van terreinen, 77300000 Tuinbouwdiensten, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77311000 Onderhouden van sier- en recreatietuinen, 77312100 Onkruidverdelging, 77340000 Snoeien van bomen en heggen