326679-2024 - Mededinging
België – Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie – Leveren, plaatsen en indienststellen van een simulatie-CT voor de afdeling radiotherapie AZ Turnhout
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren, plaatsen en indienststellen van een simulatie-CT voor de afdeling radiotherapie AZ Turnhout
Beschrijving: AZT Turnhout wenst de huidige simulatie -CT te vervangen door een high end simulatie-CT uitgerust met alle opties voor een optimale voorbereiding van de behandelingsplanning en de bijhorende state-of-the art radiotherapie. Het systeem koppelt een optimale beeldkwaliteit aan een betrouwbare HU-elektrondichtheid kalibratie, gebruiksvriendelijke virtuele simulatie en maximale inzetbaarheid voor ademhalingsgecorreleerde technieken. Veiligheid en kwaliteit van het onderzoek dient maximaal te worden gegarandeerd; verder wordt er gestreefd naar maximale automatisering en een optimale workflow. De reeds aanwezige randapparatuur en software dient maximaal geïntegreerd te worden. Er mag geopteerd worden om de bestaande randapparatuur te behouden en te verplaatsen naar de ruimte van de nieuwe CT, of er mag een minstens gelijkwaardig alternatief voor het verplaatsten worden aangeboden. De downtime in klinisch gebruik van de radiotherapie-CT door het verplaatsten van de randapparatuur mag maximum 1 week bedragen. Verwacht wordt dat de dienst radiotherapie binnen de levensduur van de simulatie-CT zal worden verhuisd. Aan de deelnemer wordt gevraagd om de opties uit te werken voor hetzij een eventuele verplaatsing en herinstallatie, hetzij een terugname tegen restwaarde van de CT.
Interne identificatiecode: PPP0QW-242/4044/2024/006
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33150000 Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/006