326744-2024 - Mededinging
België – Draagbare computers – Raamovereenkomst voor de aankoop van draagbare computers (laptops) et van werkstations (workstations) CAD/CAM en accessoires voor gebruikers van Infrabel, HR Rail en TUC Rail
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van draagbare computers (laptops) et van werkstations (workstations) CAD/CAM en accessoires voor gebruikers van Infrabel, HR Rail en TUC Rail
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van draagbare computers (laptops) en CAD/CAM-werkstations (workstations) en hun accessoires (docking station, muis, toetsenbord, rugzak, voeding, veiligheidskabels, geheugenuitbreidingen, extra harde schijven, enz.) voor gebruikers (technische tekenaars en ingenieurs) Infrabel, HR Rail en TUC Rail.
Interne identificatiecode: 0000765578
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000765578 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van draagbare computers (laptops) et van werkstations (workstations) CAD/CAM en accessoires voor gebruikers van Infrabel, HR Rail en TUC Rail
Interne identificatiecode: 1