326860-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Gunning raamovereenkomst ingenieursdiensten droge infra 2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gunning raamovereenkomst ingenieursdiensten droge infra 2024
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van maximaal zes (6) ingenieursbureaus verdeeld over twee percelen ten behoeve van benodigde ingenieursdiensten voor de droge infrastructuur binnen het Haven Industrieel Complex. De te leveren ingenieursdiensten hebben overwegend betrekking op de volgende objectsoorten, waarbij ook combinaties mogelijk zijn: 1. Wegconstructies; 2. Civiele constructies; 3. Groenvoorziening; 4. Waterhuishouding; 5. Kabels & leidingen; 6. Overig: zoals elektrotechnische ingenieursdiensten. Bovenstaande beschrijving is niet limitatief. Naast de ingenieursdiensten die nodig zijn voor bovengenoemde scope kunnen ook projectgerelateerde engineerings- en advieswerkzaamheden worden gevraagd, bijvoorbeeld op het gebied van veiligheid, duurzaamheid, kennisopbouw, modellering, monitoring (data analyse / sensoring), inspecties, stikstof, MER en advieswerk in het kader van de energietransitie, waaronder elektrotechniek en procestechniek.
Eerdere aankondiging: 646104-2023
Interne identificatiecode: PU.8023-2310
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000