See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Factuurcontrole Doelgroepenvervoer
Beschrijving: Het uitvoeren van de Factuurcontrole voor het gemeentelijk Doelgroepenvervoer (DGV).
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Opdrachtgever heeft via een Europese aanbestedingsprocedure aan Opdrachtnemer verzocht een Inschrijving uit te brengen met betrekking tot de opdracht betreffende Factuurcontrole Doelgroepenvervoer, dit alles op grond van het Beschrijvend Document, inclusief alle bijbehorende bijlagen; Gemeente Rotterdam heeft geen inschrijvingen ontvangen op bovengenoemde aanbestedingsprocedure. Conform artikel 2.32 van de Aanbestedingswet 2012 heeft de Gemeente vervolgens met uw organisatie een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging gevolgd.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000