See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van zorgmeubilair, matrassen, kantoormeubilair, tuin meubilair en toebehoren aan de campussen van het OPZC Rekem
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van zorgmeubilair, matrassen, kantoormeubilair, tuinmeubilair en toebehoren aan de campussen van het OPZC Rekem.
Interne identificatiecode: 202403VRA_ADM_Meubilair
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39142000 Tuinmeubilair, 39143112 Matrassen, 39130000 Kantoormeubilair, 33192000 Meubilair voor medische doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Meubilair kamer zorgvragers
Beschrijving: Dit perceel zal voornamelijk bestaan uit meubilair voor de inkleding van een kamer voor een zorgvrager waaronder een bed, nachtkastje, tafel, (relax)stoel en kast.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192000 Meubilair voor medische doeleinden
Perceel: LOT-0002
Titel: Matrassen
Beschrijving: Matrassen passend in de bedden beschreven in het eerste perceel
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 39143112 Matrassen
Perceel: LOT-0003
Titel: Meubilair voor leefruimte/cafetaria
Beschrijving: Dit perceel zal bestaan uit meubilair voor de inkleding van een leefruimte/cafetaria waanronder een tafel, stoel, zetel, salontafel, bijzettafel, dressoir, tv-kast, ..
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Kantoormeubilair
Beschrijving: Dit perceel zal bestaan uit meubilair voor het inrichten van kantoor- en vergaderruimtes waaronder een bureau, vergadertafel, vergaderstoel, ...
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Perceel: LOT-0005
Titel: Tuinmeubilair
Beschrijving: Dit perceel omvat tuinmeubilair waaronder een tuinstoel, tuintafel, tuinbank en picknicktafel.
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 39142000 Tuinmeubilair