2. Procedure
Procedure
Titel: A03.71.2024 Printers voor de Leidse regio
Beschrijving: Het huidige contract met leverancier CANON voor de levering, het beheer en onderhoud van multifunctionele printers, hoogvolume- en grootformaat printers en aanverwante printdiensten binnen de Leidse regio loopt af. Gezien het aflopen van deze overeenkomst is het noodzakelijk om een nieuwe aanbestedingsprocedure te starten om te blijven voorzien in betrouwbare en efficiënte printvoorzieningen. Onder het huidige contract werden circa 150 printers ingezet binnen 33 locaties. Zie bijlage 12
Interne identificatiecode: A03.71.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Printers
Beschrijving: Printers voor de leidse regio
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging