2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Fiscale adviesdiensten
Beschrijving: De gemeente Bergen op Zoom wil haar fiscale processen verder professionaliseren en aantoonbaar in control zijn. Om dit te bereiken wenst zij een raamovereenkomst af te sluiten met een dienstverlener die haar kan ondersteunen op het gebied van BTW en BTW-compensatiefonds, Vennootschapsbelasting en Loonheffingen. Looptijd is 2 jaar initieel + optie tot verlenging 2x 1 jaar = maximaal 4 jaar. Geraamde opdrachtwaarde is € 70.000 op jaarbasis, maximale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van 4 jaar is € 420.000.
Interne identificatiecode: dCI-000534
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79220000 Fiscale dienstverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Herzieningsclausule (zie paragraaf 3.1.1. Beschrijvend document): het toevoegen van het verzorgen van (in-company) trainingen om kennisoverdracht te realiseren, o.a. met betrekking tot BTW/BCF en overdrachtsbelasting, Vpb en loonheffing.