See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP ADVIES IN MARKETING/COMMUNICATIE EN CONCEPTIE VAN STRATEGIEËN, VAN CAMPAGNES EN VAN COMMUNICATIEMATERIAAL
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht zijn de diensten verbonden aan de conceptie van strategieën, van campagnes en van communicatiemateriaal voor Net Brussel.
Interne identificatiecode: ST (ARP)-23/2327-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1