2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding Accountantscontrole, 2024-2027/2030
Beschrijving: Met deze openbare Europese aanbesteding wenst de gemeente Stadskanaal een partner te contracteren die in staat is de accountantsdiensten te verrichten conform de eisen die in deze aanbesteding zijn vermeld. Onder accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: • Certificerende functie: 1. Accountantscontrole jaarrekening; 2. Interim-controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole); 3. Controle van de SiSa; • De uit voornoemde werkzaamheden voortvloeiende rapportagewerkzaamheden • Natuurlijke adviesfunctie gerelateerd aan de certificerende functie; • Specifieke accountantsverklaringen (Deelverklaringen) Controle gemeente met plus minus 32.000 inwoners
Interne identificatiecode: Z-23-126833
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantscontrole, 2024-2027/2030
Beschrijving: Met deze openbare Europese aanbesteding wenst de gemeente Stadskanaal een partner te contracteren die in staat is de accountantsdiensten te verrichten conform de eisen die in deze aanbesteding zijn vermeld. Onder accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: • Certificerende functie: 1. Accountantscontrole jaarrekening; 2. Interim-controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole); 3. Controle van de SiSa; • De uit voornoemde werkzaamheden voortvloeiende rapportagewerkzaamheden • Natuurlijke adviesfunctie gerelateerd aan de certificerende functie; • Specifieke accountantsverklaringen (Deelverklaringen) Uitvoering van accountantscontroles voor de gemeente Stadskanaal. Gemeente met plusminus 32.000 inwoners.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De inwerkingtreding van de overeenkomst is gepland voor het controle jaar 2024 en loopt tot en met het controlejaar 2027, met een optie tot tweezijdige verlenging van 2-maal 2 jaar. Overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van een definitieve overeenkomst door opdrachtgever en opdrachtnemer.