327294-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten van psychiater of psycholoog – Aanbesteding Koesterklassen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Koesterklassen
Beschrijving: Aanbesteding Koesterklassen Maatwerkdiensten Jeugd van de gemeenten op de Noord Veluwe (Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten) en Zeewolde.
Interne identificatiecode: Aanbesteding Koesterklassen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze aanbesteding betreft een procedure voor sociale en andere specifieke diensten (cf. 2.38 Aw, bijlage XIV diensten) voor het leveren van Jeugdhulp op de Dr. A. Verschoorschool (hierna de Ver-schoorschool) in Nunspeet ten behoeve van de gemeenten op de Noord Veluwe (Elburg, Ermelo, Har-derwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten) en Zeewolde.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121270 Diensten van psychiater of psycholoog
5. Perceel
Perceel: LOT-0000