See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: PIJN, KOORTS EN OSTEO-ARTICULAIRE AANDOENINGEN
Beschrijving: PIJN, KOORTS EN OSTEO-ARTICULAIRE AANDOENINGEN
Interne identificatiecode: PPP0OH-672/6077/2025-042-APO-SS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Paracetamol oraal: comprimés
Beschrijving: Paracetamol oraal: comprimés
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Niet gespecifieerd)
Perceel: LOT-0002
Titel: Paracetamol oraal: bruistabletten
Beschrijving: Paracetamol oraal: bruistabletten
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Paracetamol suppo’s pediatrie
Beschrijving: Paracetamol suppo’s pediatrie
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Paracetamol: flacon
Beschrijving: Paracetamol: flacon
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Paracetamol 150-160mg/5ml siroop
Beschrijving: Paracetamol 150-160mg/5ml siroop
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Fentanyl pleister
Beschrijving: Fentanyl pleister
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Tramadol ampulle
Beschrijving: Tramadol ampulle
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Diclofenac ampulle
Beschrijving: Diclofenac ampulle
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Calcium en Vitamine D: kauwtablet
Beschrijving: Calcium en Vitamine D: kauwtablet
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Calcium en vitamine D: zakje/bruistablet
Beschrijving: Calcium en vitamine D: zakje/bruistablet
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Pamidronaat
Beschrijving: Pamidronaat
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Tradonal oraal
Beschrijving: Tradonal oraal
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Paracetamol oraal: instant zakjes
Beschrijving: Paracetamol oraal: instant zakjes
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Tramadol/paracetamol oraal
Beschrijving: Tramadol/paracetamol oraal
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Oxycodone oraal: tablet verlengde afgifte
Beschrijving: Oxycodone oraal: tablet verlengde afgifte
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Diclofenac oraal
Beschrijving: Diclofenac oraal
Interne identificatiecode: 2025-042-APO-SS (pijn en koorts)_16