327612-2024 - Resultaat
Nederland – Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse – 31195527 - DPZW
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31195527 - DPZW
Beschrijving: Sociaal economische Analyse Deltaprogramma Zoetwater (DP ZW) 31195527 De opdracht betreft het uitvoeren van een sociaal economische analyse in aanloop naar het Deltaprogramma Zoetwater Fase3. Deze opdracht bestaat uit 4 deelproducten (gekoppeld aan werkpakketen A t/m D) en een eindproduct (gekoppeld aan werkpakket E). De eindrapportage van de SEA dient als onderbouwing van het voorkeurspakket ter verantwoording van uitgaven uit het Deltafonds. Het eindproduct is een goed leesbaar Nederlandstalig rapport, inclusief samenvatting, gehanteerde methode, aannames en bronnen. Zie verder hoofdstuk 2.2 en 2.3 van de vraagspecificatie voor meer toelichting. Betreft een Openbare Europese Aanbesteding voor diensten van overheidsopdrachten welke valt boven de grenswaarde van €143.000,00 (euro).
Interne identificatiecode: 31195527
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 31195527 Sociaal economische Analyse Deltaprogramma Zoetwater (DP ZW) Fase 3
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van een sociaal economische analyse in aanloop naar het Deltaprogramma Zoetwater Fase 3. Deze opdracht bestaat uit 4 deelproducten (gekoppeld aan werkpakketen A t/m D) en een eindproduct (gekoppeld aan werkpakket E). De eindrapportage van de SEA dient als onderbouwing van het voorkeurspakket ter verantwoording van uitgaven uit het Deltafonds. Het eindproduct is een goed leesbaar Nederlandstalig rapport, inclusief samenvatting, gehanteerde methode, aannames en bronnen.
Interne identificatiecode: 1