327648-2023 - ResultaatNederland-Hengelo: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Student Informatie Systeem (SIS)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Doelstelling van de Opdracht
Het via een SAAS-oplossing leveren, implementeren en in licentie geven van een nieuw Student Informatie Systeem (SIS) ter vervanging van Oracle Campus Solutions, inclusief vervanging van de huidige functionaliteiten van de gekoppelde applicaties Presto (Presentie), PI-tool (Intake), Cumlaude (alleen studievolg formatief) en Strada (2e lijnsbegeleiding).
Het inrichten van alle nieuwe benodigde koppelingen van en naar het SIS in het systeemlandschap van ROC van Twente.
Training en opleiding van alle functiehouders en inclusief datamigratie van OCS naar het nieuwe SIS en van overige nader te bepalen applicaties naar het nieuwe SIS.
Ondersteunen in haar beheerstrategie ten behoeve van het nieuwe SIS, zodat ROC van Twente zelf (via haar beheerorganisatie) zorg kan dragen voor functioneel beheer van het systeem.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Studenten Informatie Systeem, zie aanbestedingsstukken voor inhoud.