2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalverwerking voor Hotelschool The Hague
Beschrijving: Zie Beschrijvend document Zie Beschrijvend Document
Interne identificatiecode: 2025/004 VRM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Afvalverwerking
Beschrijving: Zie Beschrijvend Document
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
Opties:
Beschrijving van de opties: Raamovereenkomst voor 3 jaar met 3 x een verlengingsoptie van 1 jaar. De motivering hiervoor is de langdurige samenwerking op het gebied van Milieu en daarom met de dienstverlener een langere looptijd nodig hebben om compleet aan alle eisen, wet- en regelgevingen te voldoen.