328233-2023 - ResultaatNederland-Enschede: Installatiediensten (uitgezonderd software)
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kathodische bescherming - gemeente Enschede
Referentienummer: 2021-20/T23541
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is opdrachtverlening met één opdrachtnemer voor het aanbrengen van een kathodisch beschermingssysteem (KB-systeem) voor diverse betonnen gebouwdelen in de Van Heek Parkeergarage in de gemeente Enschede, om (put)corrosie van de wapening tegen te gaan. De betonnen onderdelen die van een kathodisch beschermingssysteem moeten worden voorzien, zijn allemaal gelegen in het Primark-deel van de Van Heekgarage. Er wordt tevens een onderhoudscontract gesloten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is opdrachtverlening met één opdrachtnemer voor het aanbrengen van een kathodisch beschermingssysteem (KB-systeem) voor diverse betonnen gebouwdelen in de Van Heek Parkeergarage in de gemeente Enschede, om (put)corrosie van de wapening tegen te gaan. De betonnen onderdelen die van een kathodisch beschermingssysteem moeten worden voorzien, zijn allemaal gelegen in het Primark-deel van de Van Heekgarage. Er wordt tevens een onderhoudscontract gesloten.